Champix je lék vyráběný firmou Pfizer (známou pro Viagru) a usnadňuje lidem odvykání kouření. Účinná látka Chapmixu – vareniclin – v mozku obsadí místa, na která se jinak váže nikotin. Tím přestanou cigarety přinášet příjemné pocity.

Jak Champix – vareniclin funguje?
Champix se podobně, jako Zyban, naváže v mozku na místa, kam jinak míří nikotin. Champix tato místa obsadí, takže nikotin už je potom zbytečný a kouření tak člověku nepřináší příjemné pocity.

Jak dlouho se Champix užívá?
Champix se nasazuje jeden až dva týdny před tím, než plánujete přestat kouřit. Užívá se obvykle 12 týdnů a pak se buď vysadí úplně, nebo se jeho dávka postupně snižuje ještě dalších několik týdnů až na nulu.

Hradí Champix zdravotní pojišťovna?
Nehradí, Champix si platíte sami a jeho cena je asi 1800 Kč za měsíční dávku.

Jaké vedlejší účinky má Champix?
Je to jako se všemi léky: většina lidí může Champix užívat bez potíží nebo jen s mírnými vedlejšími účinky, u určitého malého procenta lidí se objevují natolik neakceptovatelné vedlejší účinky, že ti Champix užívat nemohou. K poměrně častým vedlejším účinkům patří únava, nauzea (pocit zvednutého žaludku), poruchy spánku a změna chuti k jídlu.

Jaké vážné nežádoucí účinky se vyskytují?
Champix u někoho vyvolává depresi, duševní neklid a panickou úzkost. Pokud se toto objeví, je léčba Champixem ukončena.

Kde můžu Champix koupit?
Champix vám předepíše praktický lékař nebo psychiatr. Na základě receptu si pak lék vyzvednete a zaplatíte v lékárně. Pokud by vás napadlo kupovat Champix na internetu, což vám rozhodně nedoporučuju, zvažte rizika. Můžete dostat cosi bez účinné látky, nebo cosi s úplně jinou účinnou látkou, nebo sice dostanete Champix, ale nebude pro vás vhodný. Lékař by poznal, že je ve vaší anamnéze něco, co prozrazuje, že užívání Champixu by pro vás bylo riskantní. Vy to neodhadnete a můžete si tak připravit pár dní nebo týdnů úzkosti a depresí.

Když budu užívat Champix, je jisté, že přestanu kouřit?
Tuhle jistotu nemáte. Občas se povede přestat někomu „jen tak mimochodem“ a pouze pomocí léků, aniž by o to stál, ale to jsou spíš vzácné případy. Pravděpodobně budete potřebovat silné odhodlání a budete muset respektovat určité zásady, které jsou popsané například zde ve videu. Podle výzkumů uváděných v informacích k léku nekouří po roce 22% lidí, kteří se zpočátku odvykání léčili Champixem. Není to tak málo, jak by se mohlo zdát, protože úspěch při „jen tak domácí odvykačce“ je asi 3%. Ze zpětných vazeb, které mám k dispozici od lidí, kteří odvykali za pomocí sady Už nekouřím, vyplývá, že velká část z těch úspěšných si vzala na pomoc i Champix.

Chcete přestat kouřit a máte obavy, že to nevydržíte?

Tak právě pro vás je tu sada pomůcek Už nekouřím:

Jak se stát spokojeným nekuřákem:: E-book Jak se stát spokojeným nekuřákem
Dozvíte se vše, co o odvykání kouření potřebujete vědět – jak závislost funguje, jak se rozhodnout, jak zvládnout své emoce a překonat překážky, jak na abstinenční příznaky a jak dlouhodobě vydržet.

:: Sugestivní mp3 nahrávky, které vyladí vaše podvědomímp3
Dostanete tři sugestivní nahrávky, které vám pomohou upevnit vaši motivaci, vypěstovat si odpor k cigaretám a zrelaxovat se. Nahrávky jsou odborně sestaveny psychologem, není to žádná „duchařina“. Díky nim předejdete zbytečným krizovým momentům a všechno zvládnete snadněji.

e-mailová podpora:: 30ti denní e-mailová podpora
Denně budete dostávat e-mail s podporou a užitečnými tipy.

K abstinenci se potřebujete pevně rozhodnout, zvládnout své emoce a překonat překážky. Sada pomůcek Už nekouřím vám s tím pomůže.

E-book, sugestivní mp3 nahrávky a e-mailovou podporu můžete mít za 990 Kč, což je částka, která se vám vrátí už za krátkou dobu nekouření. Navíc dostanete dárek v podobě online psychotestu, díky kterému dárek trochu lépe poznáte své já, a samozřejmostí je i garance vrácení peněz: Pokud byste se sadou Už nekouřím vyskoknebyli spokojeni, stačí to během 14 dnů od nákupu napsat a vrátíme vám peníze.

Díky e-booku, nahrávkám a podpoře výrazně zvětšíte svou šanci na to, že se definitivně zbavíte těch zbytečných, škodících a smrdutých cigaret a konečně budete moct říct „Už nekouřím“. Stačí kliknout:

Získat sadu UŽ NEKOUŘÍM