Silikonový náramek v univerzální velikosti, který vám bude připomínat vaše odhodlání a pomůže vám překonat abstinenční chvilky.Náramek Už nekouřím

Pokud ho chcete, je váš! Stačí, když nám pošlete nadepsanou obálku se známkou – my vložíme náramek a zašleme zpět vám.

Nadepište obálku (stačí běžná „malá“ velikost) svou platnou adresou, nalepte známku (stačí v běžné hodnotě pro dopis do 50g), obálku přehněte, vložte do jiné obálky, dejte k tomu kousek papíru, na který napište, že chcete náramek Už nekouřím, a pošlete na adresu:

Psychologické služby
PhDr. Michaela Peterková
Na Studánkách 338
55101 Jaroměř

Pokud na nic nezapomenete (hlavně na známku či adresu na zpáteční obálce), do pár dnů vám náramek přijde.

Chcete přestat kouřit a máte obavy, že to nevydržíte?

Tak právě pro vás je tu sada pomůcek Už nekouřím:

Jak se stát spokojeným nekuřákem:: E-book Jak se stát spokojeným nekuřákem
Dozvíte se vše, co o odvykání kouření potřebujete vědět – jak závislost funguje, jak se rozhodnout, jak zvládnout své emoce a překonat překážky, jak na abstinenční příznaky a jak dlouhodobě vydržet.

:: Sugestivní mp3 nahrávky, které vyladí vaše podvědomímp3
Dostanete tři sugestivní nahrávky, které vám pomohou upevnit vaši motivaci, vypěstovat si odpor k cigaretám a zrelaxovat se. Nahrávky jsou odborně sestaveny psychologem, není to žádná „duchařina“. Díky nim předejdete zbytečným krizovým momentům a všechno zvládnete snadněji.

e-mailová podpora:: 30ti denní e-mailová podpora
Denně budete dostávat e-mail s podporou a užitečnými tipy.

K abstinenci se potřebujete pevně rozhodnout, zvládnout své emoce a překonat překážky. Sada pomůcek Už nekouřím vám s tím pomůže.

E-book, sugestivní mp3 nahrávky a e-mailovou podporu můžete mít za 990 Kč, což je částka, která se vám vrátí už za krátkou dobu nekouření. Navíc dostanete dárek v podobě online psychotestu, díky kterému dárek trochu lépe poznáte své já, a samozřejmostí je i garance vrácení peněz: Pokud byste se sadou Už nekouřím vyskoknebyli spokojeni, stačí to během 14 dnů od nákupu napsat a vrátíme vám peníze.

Díky e-booku, nahrávkám a podpoře výrazně zvětšíte svou šanci na to, že se definitivně zbavíte těch zbytečných, škodících a smrdutých cigaret a konečně budete moct říct „Už nekouřím“. Stačí kliknout:

Získat sadu UŽ NEKOUŘÍM