Hypnóza se používá k léčbě různých psychických i tělesných potíží – fobií, úzkosti, poruch spánku, depresí, bolestí zad, zažívacích poruch a mnohých dalších. Již mnoho desítek let se hypnóza uplatňuje i při odvykání kouření.

Může hypnóza pomoci přestat kouřit právě mně?
Abychom mohli tuto otázku zodpovědět, řekneme si nejdříve něco o hypnabilitě. Hypnabilita je schopnost člověka nechat se zhypnotizovat a je to víceméně daná vlastnost – člověk se jí nemůže naučit ani se jí zbavit. Asi 5% lidí patří mezi hluboce hypnabilní a ti na sugesce v hypnóze reagují velmi silně. Na druhé straně je asi stejně vysoké procento lidí nehypnabilních a mezi těmito póly je velká skupina lidí, kteří jsou středně hypnabilní. Hluboká hypnabilita je výhodná například u léčby bolesti, ale jinak celkem moc nezáleží na tom, jak hluboce je daný člověk zhypnotizovaný – hypnóza mu může pomoci, i když je méně hypnabilní. Záleží na důvěře člověka k hypnóze a hypnotizérovi, na jeho osobnosti i aktuálních okolnostech.
Pokud kuřákovi v hluboké hypnóze silně znechutíte a „zakážete“ cigarety, nebude schopen si pár desítek hodin po hypnóze zapálit. Pokud ale bude chtít ve své kuřácké kariéře pokračovat, tuto nechuť po dvou až třech dnech překouří. A naopak člověku v mělké hypnóze, který je pevně odhodlaný přestat kouřit, hypnóza pomůže v dosažení jeho cíle.

Kolik sezení s hypnózou je potřeba?
Zpočátku by se měla hypnóza při odvykání kouření absolvovat denně. Jakmile pomine nejkritičtější období, interval se prodlužuje. Toto je beze sporu nejkvalitnější přístup. Pro mnoho lidí je nicméně problematické, časově náročné i drahé takto poctivě vedenou hypnoterapií (terapií hypnózou) projít.
Naštěstí existuje dostupné řešení: sugestivní nahrávky vyvinuté speciálně pro odvykání kouření. Člověk si může vybrat typ nahrávky podle toho, zda se právě potřebuje uvolnit, posílit svou motivaci nebo si kouření znechutit. Vybranou nahrávku si pustí a nechá ji na sebe působit. Nevýhodou je, že při této metodě není přímý kontakt s psychologem; výhodou je naopak, že si nahrávky můžete pustit kdykoli a kdekoli – z počítače, mobilu, tabletu nebo mp3/CD přehrávače.

Tyto sugestivní nahrávky jsou součástí sady Už nekouřím:

Chcete přestat kouřit a máte obavy, že to nevydržíte?

Tak právě pro vás je tu sada pomůcek Už nekouřím:

Jak se stát spokojeným nekuřákem:: E-book Jak se stát spokojeným nekuřákem
Dozvíte se vše, co o odvykání kouření potřebujete vědět – jak závislost funguje, jak se rozhodnout, jak zvládnout své emoce a překonat překážky, jak na abstinenční příznaky a jak dlouhodobě vydržet.

:: Sugestivní mp3 nahrávky, které vyladí vaše podvědomímp3
Dostanete tři sugestivní nahrávky, které vám pomohou upevnit vaši motivaci, vypěstovat si odpor k cigaretám a zrelaxovat se. Nahrávky jsou odborně sestaveny psychologem, není to žádná „duchařina“. Díky nim předejdete zbytečným krizovým momentům a všechno zvládnete snadněji.

e-mailová podpora:: 30ti denní e-mailová podpora
Denně budete dostávat e-mail s podporou a užitečnými tipy.

K abstinenci se potřebujete pevně rozhodnout, zvládnout své emoce a překonat překážky. Sada pomůcek Už nekouřím vám s tím pomůže.

E-book, sugestivní mp3 nahrávky a e-mailovou podporu můžete mít za 990 Kč, což je částka, která se vám vrátí už za krátkou dobu nekouření. Navíc dostanete dárek v podobě online psychotestu, díky kterému dárek trochu lépe poznáte své já, a samozřejmostí je i garance vrácení peněz: Pokud byste se sadou Už nekouřím vyskoknebyli spokojeni, stačí to během 14 dnů od nákupu napsat a vrátíme vám peníze.

Díky e-booku, nahrávkám a podpoře výrazně zvětšíte svou šanci na to, že se definitivně zbavíte těch zbytečných, škodících a smrdutých cigaret a konečně budete moct říct „Už nekouřím“. Stačí kliknout:

Získat sadu UŽ NEKOUŘÍM