Kouření příznivě účinkuje proti Alzheimerově demenci a Parkinsonově nemoci. Nemá smysl zastírat, že i taková věc, o které se obecně smýšlí negativně, tedy cigarety a jiné produkty obsahující nikotin, může mít pozitivní účinky.

Silný kuřák tedy nemůže dostat Alzheimera nebo Parkinsona?
Zas taková sláva to není. Ale dlouhodobé užívání nikotinu může nástup těchto demencí (Parkinsonova nemoc se také řadí mezi demence) oddálit a zpomalit jejich průběh.

Jak to funguje?
Když kouříte, do plic se v kouři dostává nikotin. Ten putuje krví do mozku, kde se mění na jiné chemické látky, kotinin a 3-hydroxykotinin. Tyto látky působí na nervových spojích tak, že zvyšují hladinu dopaminu. Dopamin je chemický přenašeč nervového signálu a jeho hladina je nízká právě při Parkinsonově a Alzheimerově demenci. Zjednodušeně: nikotin zvedá v mozku hladinu dopaminu a tím působí proti těmto onemocněním.

Takže když budu kouřit, zabráním tím těmto nepříjemných nemocem…
Alzheimerova demence ani Parkinsonova nemoc ale nepostihují všechny lidi – většina lidí v seniorském věku žádnou demencí netrpí. Jako kuřák se pravděpodobně nedožijete věku, abyste se mohl přesvědčit, jak to s vámi a demencí bude. Polovina kuřáků umírá předčasně na choroby související s kouřením. Takže příjmem nikotinu – kouřením sice snížíte pravděpodobnost demence, zato razantně zvýšíte pravděpodobnost srdečně-cévních, plicních a nádorových onemocnění.

Chcete přestat kouřit a máte obavy, že to nevydržíte?

Tak právě pro vás je tu sada pomůcek Už nekouřím:

Jak se stát spokojeným nekuřákem:: E-book Jak se stát spokojeným nekuřákem
Dozvíte se vše, co o odvykání kouření potřebujete vědět – jak závislost funguje, jak se rozhodnout, jak zvládnout své emoce a překonat překážky, jak na abstinenční příznaky a jak dlouhodobě vydržet.

:: Sugestivní mp3 nahrávky, které vyladí vaše podvědomímp3
Dostanete tři sugestivní nahrávky, které vám pomohou upevnit vaši motivaci, vypěstovat si odpor k cigaretám a zrelaxovat se. Nahrávky jsou odborně sestaveny psychologem, není to žádná „duchařina“. Díky nim předejdete zbytečným krizovým momentům a všechno zvládnete snadněji.

e-mailová podpora:: 30ti denní e-mailová podpora
Denně budete dostávat e-mail s podporou a užitečnými tipy.

K abstinenci se potřebujete pevně rozhodnout, zvládnout své emoce a překonat překážky. Sada pomůcek Už nekouřím vám s tím pomůže.

E-book, sugestivní mp3 nahrávky a e-mailovou podporu můžete mít za 990 Kč, což je částka, která se vám vrátí už za krátkou dobu nekouření. Navíc dostanete dárek v podobě online psychotestu, díky kterému dárek trochu lépe poznáte své já, a samozřejmostí je i garance vrácení peněz: Pokud byste se sadou Už nekouřím vyskoknebyli spokojeni, stačí to během 14 dnů od nákupu napsat a vrátíme vám peníze.

Díky e-booku, nahrávkám a podpoře výrazně zvětšíte svou šanci na to, že se definitivně zbavíte těch zbytečných, škodících a smrdutých cigaret a konečně budete moct říct „Už nekouřím“. Stačí kliknout:

Získat sadu UŽ NEKOUŘÍM